Moje prace

“Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki. ” – ANGELA CARTER• PHOTOGRAPHER

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ
ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

O Nas

Cześć mam na imię Natalia i bardzo mi miło, że do mnie trafiliście.

Zapraszam Was do mojego świata fotografii.

Fotografią interesuję się od bardzo dawna, sprawia mi wiele radości i satysfakcji – jest moją pasją.

Ogromne zadowolenie sprawia mi Wasz zachwyt, wzruszenie gdy przeglądacie fotografie, które dla Was wykonałam oraz gdy dzielicie się nimi podczas spotkań rodzinnych i na portalach społecznościowych .

Do pracy podchodzę bardzo odpowiedzialnie bo wiem, że tworzę pamiątki nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci i następnych pokoleń.

Wspaniałe zdjęcia to jedno, a pomoc, życzliwość i zaangażowanie to wartość dodana, którą dzielę się z Wami bardzo chętnie.

Dlatego proszę zapoznajcie się z moją ofertą – najlepszą, jaką poznaliście, bo otrzymacie w komplecie wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN

“Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki. ” ANGELA CARTER

Fotografia od samego swego początku istniała po to, aby zatrzymywać czas. Kiedyś były to głownie portrety i pozowane zdjęcia. Z czasem fotografia ewoluowała, weszła w różne dziedziny życia i stała się żywa . Na dzień dzisiejszy w dobie telefonów komórkowych jest obecna praktycznie wszędzie. Każdy z nas jest fotografem swojej codzienności, każdy w ciekawym czy wartym uwiecznienia momencie łapie za telefon i robi zdjęcie. Po co ? Właśnie po to aby zatrzymać czas i by zawsze mógł wrócić do tej chwili.

Sarah Iffil   •   Photographer