O Nas

Cześć! To bardzo miłe, że odwiedziliście naszą stronę i chcecie nas poznać bliżej.

Nasz zespół tworzący markę ProNStudio to Natalia i Piotr. W pracy łączny nas wspólna pasja jaką jest fotografia a w życiu prywatnym jesteśmy małżeństwem. Zarówno w pracy jak i poza nią role mamy podzielone.

Natalia, głownie zajmuje się realizacją sesji fotograficznych tematycznych, tworzeniem projektów graficznych fotoalbumów, marketingiem, księgowością. Jest typem organizatorki, która czuwa nad tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Piotr, głównie zajmuje się realizacją reportaży fotograficznych, oraz postprodukcją. W reportażach skupia uwagę na naturalnych emocjach, romantycznych gestach, spojrzeniach. Jest wyczulony na miękkie światło, poprawność techniczną oraz zachowywanie zasad w fotografii. Jest pierwszą osobą, która dba o to abyście dostali odpowiedź na Wasze pytania, przygotowuje oferty.

Wspólnie w fotografii jesteśmy od ponad 15 lat ciągle rozwijając swoje umiejętności, wiedzę i podążanie za nowymi trendami i modą. Mamy wypracowany własny styl, bazujemy na zdobytym doświadczeniu. Naszym partnerem w pracy jest również profesjonalny sprzęt fotograficzny, obecnie sony A7III. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo odpowiedzialnie bo wiemy, że tworzymy pamiątkę nie tylko dla Was, ale również dla Waszych dzieci i następnych pokoleń. Wspaniałe zdjęcia to jedno, a pomoc, życzliwość i zaangażowanie to wartość dodana, którą dzielimy się z Wami bardzo chętnie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego portfolio

Zarezerwuj Termin już teraz

Nasze fotografie

Osoby które przyszły pod moje drzwi – świata fotografii